Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ZWIĘKSZONE szanse na godne i lepsze życie oraz zmniejszenie ryzyka wykluczenia społecznego dla dzieci i młodzieży przebywających w placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz zaniedbanych przez własne rodziny, zwiększenie możliwości startu życiowego dla byłych wychowanków oraz rodzin zastępczych. Placówka zapewnia dzieciom całodobową opiekę i wychowanie oraz zaspakaja jego niezbędne potrzeby a w szczególności emocjonalne, rozwojowe, zdrowotne, bytowe, społeczne i religijne. Realizuje przygotowany przy współpracy z asystentem rodziny plan pomocy dziecku. Umożliwia kontakt dziecka z rodzicami i innymi osobami bliskimi chyba że sąd postanowił inaczej. Podejmuje działania w celu powrotu dziecka do rodziny. Zapewnia dziecku dostęp do kształcenia dostosowanego do jego wieku i możliwości rozwojowych. Obejmuje dziecko działaniami terapeutycznymi. Zapewnia dzieciom korzystanie z przysługujących świadczeń rodzinnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000311090
  • e-mail: st.krosnice@onet.pl
  • Telefon: 713896788
  • Adres: UL. KWIATOWA 1, 56-320 KROŚNICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję