Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest organizowanie i niesienie pomocy osobom potrzebującym w kraju i zagranicą, a w szczególności: 1 ) Krzewienie wiedzy o działalności misyjnej oraz niesienie pomocy materialnej, personalnej i duchowej placówkom misyjnym poza granicami RP, 2 ) działanie na rzecz społeczeństwa obywatelskiego poprzez zrzeszanie ludzi dobrej woli, 3 ) działalność charytatywna, 4 ) wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczeństw lokalnych, 5 ) nauka, oświata, edukacja i wychowanie, 6 \) ekologia i ochrona dziedzictwa przyrodniczego, 7 ) przeciwdziałanie patologiom społecznym, 8 ) upowszechnianie praw człowieka oraz swobód obywatelskich, 9 ) działanie na rzecz integracji europejskiej, oraz rozwijania kontaktów i współpracy pomiędzy społeczeństwami, 10 \) promocja i organizacja wolontariatu, 11 ) wspieranie rozwoju społeczno- gospodarczego w krajach rozwijających się.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję