Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: 1 . Działanie i wspieranie wszelkich inicjatyw mających na celu pomoc i tworzenie optymalnych warunków rehabilitacji, integracji i reintegracji społecznej i zawodowej niepełnosprawnych powiatu strzeleckiego w szczególności mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie 2 . Udzielanie wsparcia technicznego, szkoleniowego, informacyjnego lub finansowego podmiotom fizycznym i prawnym działającym na rzecz osób niepełnosprawnych powiatu strzeleckiego w szczególności na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie w zakresie; a\) przebudowy, rozbudowy, termomodernizacji i modernizacji zaplecza sportowego, socjalnego, rehabilitacyjnego i edukacyjnego, b\) rozwoju bazy edukacyjno - terapeutycznej, c\) rozwoju bazy medycznej i rehabilitacyjnej. 3 . 0źukacja, terapia i rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnością. 4 . Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz ekologii w szczególności wśród osób niepełnosprawnych. 5 . Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i kompetencji terapeutycznych osób i instytucji zainteresowanych rehabilitacją, integracją i reintegracją społeczną i zawodową niepełnosprawnych. 6 . Prowadzenie działalności w zakresie pomocy społecznej na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych . 7 . Ochrona i promocja zdrowia oraz prozdrowotnego stylu życia osób z niepełnosprawnością. 8 . Udzielanie dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich rodzinom bezpośredniej kompleksowej pomocy w zakresie wynikającym z potrzeb środowiska niepełnosprawnych. 9 . Organizowanie aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych. 10 . Działalność charytatywna na rzecz osób niepełnosprawnych i ich środowiska. 11 . Promocja, organizacja i wspieranie wolontariatu. 12 . Wspieranie działań na rzecz dialogu i partnerstwa społeczno- integracyjnego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję