Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

A\)PROMOCJA I POPULARYZACJA WIEDZY O NOWOCZESNYCH ROZWIAZANIACH TECHNOLOGICZNYCH W SZCZEGÓLNOSCI - NANOTECHNOLOGII; 0c37fWSPIERANIE WZAJEMNEJ WSPÓŁPRACY POMIEDZY SEKTOREM BADAWCZO-ROZWOJOWYM A PRZEMYSŁEM; C\)WSPIERANIE BADAN NAUKOWYCH W SZCZEGÓLNOSCI W OBSZARZE NANOTECHNOLOGII; D)ROZWÓJ MIEDZYNARODOWEJ WSPÓŁPRACY NAUKOWEJ; E\)PROMOWANIE ROZWOJU PRZEDSIEBIORCZOSCI OPARTEJ NA NOWYCH TECHNOLOGIACH; F\)UPOWSZECHNIANIE BADAN WYNIKÓW NAUKOWYCH I PRAC ROZWOJOWYCH

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję