Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe Stowarzyszenia : - krzewienie i promowanie oraz działania w zakresie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, - popularyzacja i rozwój dyscypliny olimpijskiej - podnoszenie ciężarów na terenie powiatu nidzickiego, - upowszechnianie wśród społeczeństwa szczególnie młodzieży , jak również wśród osób niepełnosprawnych sportów siłowych, - popularyzacja sportów motorowych na terenie powiatu nidzickiego, - popularyzacja i rozwój sportu , rekreacji i turystyki wśród dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000306356
  • e-mail: tsnida@tsnida.pl
  • Telefon: 501535723
  • Adres: UL. KOLEJOWA 27A, 13-100 NIDZICA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję