Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

JESTEŚMY ORGANIZACJĄ, KTÓRA POWSTAŁA Z INICJATYWY RODZICÓW, NAUCZYCIELI I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM.

Ogromny zapał i zaangażowanie sympatyków szkoły doprowadziły do tego, że 30 kwietnia 2008r. "Stowarzyszenie Przyjaciół Piątki" oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. Od 6 lat realizujemy różnorodne zadania edukacyjne i wychowawcze.
Tworzymy i polepszamy dzieciom warunki do rozwoju uzdolnień. Wspieramy młode pokolenie i kształtujemy pozytywne postawy.

Prowadzoną działalność opieramy na społecznej pracy naszych członków, wolontariuszy i sympatyków. Niemal od samego istnienia organizacji wspierają nas liczne organizacje i sponsorzy. Dzięki ich dobrej woli i determinacji współpracowników mogliśmy przeprowadzić i współorganizować wiele imprez i projektów o charakterze kulturalno - sportowym. We wszystkich naszych wspólnych działaniach każdorazowo brało udział kilkudziesięciu lub nawet kilkuset uczniów szkoły.

W 2011 roku nasza organizacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego.
N u m e r K R S 0 0 0 0 3 0 5 0 5 4

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję