Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest: 1 ) działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; 2 ) działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości; 3 ) nauka, edukacja, oświata i wychowanie; 4 ) krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci i młodzieży; 5 \) kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji; 6 ) ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego; 7 ) upowszechnianie wiedzy o UE oraz możliwości pozyskiwania funduszy, 8 ) upowszechnianie i ochrona wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działania wspomagające rozwój demokracji; w szczególności na rzecz mieszkańców Straduni, 9 ) prowadzenie szkoły podstawowej i przedszkola.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję