Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .wspieranie i świadczenie opieki dla przewlekle chorych i cierpiących ból dzieci, młodzieży, dorosłych, ze schorzeniami, z którymi nie radzą sobie ich rodziny lub pozbawionych jakiejkolwiek opieki z powodu braku bliskich, 2 .wspieranie i świadczenie działalności rehabilitacyjnej oraz odnowy biologicznej na rzecz dzieci, młodzieży, osób dorosłych, samotnych i ubogich, 3 .wspieranie i świadczenie opieki w zakresie pomocy rodzinie, osobom uzależnionym (alkohol, narkotyki, używki itp.) i zagubionym w życiu oraz ich rodzinom, 4 .wspieranie i świadczenie doraźnej pomocy przybywającym pielgrzymom 5 .udzielanie duchowego wsparcia chorym i ich rodzinom

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję