Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Przedsiębiorczości i Rehabilitacji zajmuje się wspieraniem i aktywizowaniem osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w szczególności osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych i w podeszłym wieku oraz ich rodzin i opiekunów. Zasadnicze cele działalności organizacji koncentrują się wokół ochrony życia, zdrowia, godności i pracy tych osób, a także umożliwienia im realizacji potrzeb duchowych, moralnych i materialnych poprzez tworzenie warunków do usamodzielniania się i wszechstronnego rozwoju.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję