Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działalność publiczna na rzecz poprawy warunków życia i rozwoju młodzieży i rodzin Gminy Lubartów, w szczególności: 1 . Promocja oraz rozwijanie twórczości i kreatywności dzieci i młodzieży, a zwłaszcza narażonej na negatywny wpływ środowiska. 2 . Integrowanie i ożywienie środowiska młodzieży Lubartowa i okolic, aby w sposób zorganizowany oraz wspólnotowy mogli sprostać współczesnym wyzwaniom natury religijno-moralnej, kulturowym, narodowo- społecznym, ekonomicznym. 3 . Działalność krajoznawcza, organizacja wypoczynku połączonego z pracą wychowawczą wśród dzieci i młodzieży. 4 . Podejmowanie przedsięwzięć w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. 5 . Przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym w rodzinach i udzielanie im pomocy. 6 . Działalność edukacyjna w zakresie wychowania do życia w rodzinie. 7 . Propagowanie działalności społecznej i promowanie idei wolontariatu. 8 . Podejmowanie przedsięwzięć w zakresie niesienia pomocy osobom z niepełnosprawnością. 9 . Działalność w sferze kultury fizycznej, promocji zdrowia i rekreacji. 10 . Działalność charytatywna. 11 . Troska o zabytki i pomniki kultury na terenie Lubartowa i okolic. 12 . Podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej obywatelskiej i kulturowej. 13 . Działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów oraz współpracy między społeczeństwami. 14 . Współpraca z organizacjami o podobnym profilu działania.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję