Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. PROWADZENIE DZIAŁAN NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POPRZEZ TWORZENIE MECHANIZMÓW POMOCOWYCH TJ.: REHABILITACJA, EDUKACJA OGÓLNA I ZAWODOWA, SZKOLENIE, SOCJOTERAPIA, UZYSKIWANIE PRACY LUB SWIADCZEN RENTOWO- EMERYTALNYCH I ALIMENTACYJNYCH.
2. DZIAŁANIE NA RZECZ WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU FIZYCZNEGO I OSOBOWEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH UMYSŁOWO.
3. REPREZENTOWANIE INTERESÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRZED ORGANAMI WŁADZY I ORGANAMI PANSTWOWYMI I INNYMI INSTYTUCJAMI.
4. POMOC SPOŁECZNA, W TYM POMOC RODZINOM I OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W TRUDNEJ SYTUACJI ZYCIOWEJ ORAZ WYRÓWNYWANIE SZANS TYCH RODZIN I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ADEKWATNYMI FORMAMI POMOCY RZECZOWEJ ORAZ WSPARCIE MERYTORYCZNE.
5. DZIAŁANIE NA RZECZ WDROZENIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W NURT ZYCIA SPOŁECZNEGO I ZAWODOWEGO.
6. PROPAGOWANIE NAJNOWSZYCH OSIAGNIEC WIEDZY MEDYCZNEJ Z ZAKRESU LECZENIA I REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
7. PROMOCJA ZATRUDNIENIA I AKTYWIZACJA SPOŁECZNO- ZAWODOWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
8. NAUKA, EDUKACJA, OSWIATA I WYCHOWANIE.
9. DZIAŁANIE NA RZECZ POMOCY, REHABILITACJI SPOŁECZNEJ I ZAWODOWEJ UCZESTNIKÓW WARSZTATU TERAPII ZAJECIOWEJ W OSTROWCU SW. UL. RZECZKI 18 ORAZ ICH OPIEKUNÓW PRAWNYCH.
10. PROWADZENIE WARSZTATU TERAPII ZAJECIOWEJ.
11. TWORZENIE I PROWADZENIE PLACÓWEK OPIEKUNCZO- WYCHOWAWCZYCH.
12. PROWADZENIE MIESZKAN CHRONIONYCH DLA PEŁNOLETNICH OSÓB Z TERENU WIECEJ NIZ JEDNEJ GMINY OPUSZCZAJACYCH PIECZE ZASTEPCZA.
13. PROWADZENIE OSRODKA INTERWENCJI KRYZYSOWEJ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję