Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Ochrona i promocja zdrowia 2 . Pomoc ofiarom klęsk żywiołowych, konfliktów zbrojnych i wojen w kraju i zagranicą. 3 . Pomoc społeczna w tym pomoc na rzecz rodzin i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. 4 . Działania na rzecz osób niepełnosprawnych. 5 . Działania na rzecz integracji europejskich oraz rozwijania międzynarodowej współpracy i kontaktów w zakresie ochrony zdrowia. 6 . Organizacja i prowadzenie działalności w zakresie programów profilaktycznych. 7 . Promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję