Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

celem Fundacji jest prowadzenie działalności na rzecz osób z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju oraz ich rodzin, a w szczególności: a) całokształt zadań związanych z terapią, opieką społeczną, rehabilitacją i edukacją osób z Autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju; b) niesienie pomocy w zakresie ochrony zdrowia, opieki spłełcznej, rehabilitacji, oświaty, i wychowania osobom z Autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju; c) upowszechnianie wiedzy o Autyźmie i innych zaburzeniach rozwoju oraz sposobach terapii; d) skupianie wokół idei Fundacji osób chcących pomóc osobom z Autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję