Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM ZAKŁADU LECZNICZO-OPIEKUŃCZEGO DLA DZIECI PROWADZONEGO PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MARYI NIEPOKALANEJ JEST O0c03aĘCIE CAŁODOBOWĄ OPIEKĄ I LECZENIEM DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ DO UKOŃCZENIA 18 ROKU ŻYCIA, Z MOŻLIWOŚCIĄ WYDŁUŻENIA POBYTU DO CHWILI UKOŃCZENIA NAUKI DLA PACJENTÓW POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO, WYMAGAJĄCE ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA CAŁODOBOWYCH ŚWIADCZEŃ PIELĘGNACYJNYCH I OPIEKUŃCZYCH, REHABILITACJI ORAZ KONTYNUACJI LECZENIA A NIE WYMAGAJĄCE HOSPITALIZACJI W ODDZIALE SZPITALNYM POPRZEZ ZAPEWNIENIE OSOBOM O0c03aĘTYM SWOIM DZIAŁANIEM KOMPLEKSOWYCH CAŁODOBOWYCH ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH INNE NIŻ SZPITALNE, LECZNICZO-OPIEKUŃCZYCH, BYTOWYCH, SPOŁECZNYCH NA POZIOMIE DOSTOSOWANYM DO ICH AKTUALNEGO ZAPOTRZEBOWANIA, KTÓRE ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA I TRUDNĄ SYTUACJĄ RODZINNĄ NIE MOGĄ PRZEBYWAĆ W ŚRODOWISKU DOMOWYM.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję