Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

My jesteśmy Stowarzyszeniem Charytatywnym " Nie jesteś Sam", zajmujemy się pomocą dla ubogich rodzin, dla matek samotnie wychowujących dzieci, dla dla osób starszych. Polega to na tym, że jeździmy po hurtowniach , które wyrażają zgodę na wydanie towaru w ramach darowizny. Darowiznę wydajemy w postaci wydawek jakie organizuje nasze stowarzyszenie. W ramach wydawek przekazujemy ubogim artykuły spożywcze i przemysłowe, otrzymane wcześniej w drodze darowizny, od właścieli różnych hurtowni. Dla niektórych naszych odbiorców jest to jedyna pomoc jaką są w stanie otrzymać. Wydawki są organizowane od posiadanego towaru, nie rzadziej niż raz w tygodniu, bywa jednak, że mamy towar na wydawce we wszystkie robocze dni tygodnia. Najwięcej towaru wydajemy w okresie Świąt Bożego Narodzenia I Wielkanocy. Przedmiotem wydawki były artykuły spżywcze takie jak: chleb,kiełbasa itp., natomiast wśród artykułów przemysłowych znalazły się między innymi buty. Darowiznę rozdajemy w postaci wydawek jakie organizuje nasze stowarzyszenie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję