Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Zwiększenie aktywności życiowej i zaradności osobistej osób przewlekle chorych i w podeszłym wieku 2 .Podnoszenie i utrzymanie sprawności fizycznej osób w podeszłym wieku 3 .Poprawa jakości opieki zdrowotnej nad osobami przewlekle chorymi i w podeszłym wieku 4 .Opieka medyczna i socjalna nad osobami przewlekle chorymi i w podeszłym wieku 5 .Pomoc osobom przewlekle chorym i w podeszłym wieku w pozyskiwaniu różnego sprzętu rehabilitacyjnego oraz przedmiotów ułatwiających choremu życie oraz pomoc w nabywaniu lekarstw i materiałów medycznych 6 .Zwiększenie wydolności opiekuńczej rodzin opiekujących się osobami przewlekle chorymi i w podeszłym wieku 7 .Prowadzenie działalności integracyjnej dla osób w podeszłym wieku 8 .Podejmowanie i wspieranie działań w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję