Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele działania Stowarzyszenia obejmują: 1 ) działalność na rzecz mieszkańców, 2 ) pomoc społeczną, 3 ) działalność charytatywną, 4 ) naukę, edukację, oświatę i wychowanie, 5 ) ochronę zdrowia i promocję zdrowego stylu życia, 6 \) rozwijanie kultury fizycznej i rekreacji, 7 ) ekologię, w tym ochronę środowiska i zwierząt, 8 ) kulturę, sztukę, w tym ochronę dóbr kultury i tradycji, 9 ) wspieranie wszechstronnego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję