Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) upowszechnianie i popularyzacja sportu Ultimate oraz innych sportów związanych z latającym dyskiem w Polsce (takich jak: Freestyle, Discgolf i innych\), 2 ) organizacja współzawodnictwa sportowego w ramach wyżej wymienionych dyscyplin, 3 \) uczestnictwo polskich graczy Ultimate i gier pokrewnych w krajowych i zagranicznych imprezach sportowych, 4 \) aktywizacja i upowszechnianie kultury fizycznej i sportowego stylu życia, 5 \) podnoszenie poziomu gry w Ultimate oraz gier pokrewnych w Polsce.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję