Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowymi celami działań Fundacji są: - trwała ochrona dziedzictwa przemysłowego Śląska, - upowszechnianie wiedzy o historii, nauce, technice i kulturze szczególnie śląskiej, - inicjowanie, koordynowanie i wykonywanie badań naukowych i działań innowacyjnych w ww. obszarach, - wspieranie działań zbieżnych z celami fundacji, o których mowa wyżej, - dokumentacja, konserwacja zabytków techniki w tym śląskich, - edukacja w dziedzinie ochrony dziedzictwa przemysłowego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000289386
  • e-mail: kiebiu@wp.pl
  • Telefon: 717117461
  • Adres: UL. BRACI GIERYMSKICH 110, 51-640 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję