Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . działalność charytatywna na rzecz dzieci potrzebujących 2 . pomoc społeczna 3 . pomoc sierotom i dzieciom z rodzin patologicznych i ubogich 4 . działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych 5 . ochrona i promocja zdrowia 6 . pomoc w leczeniu , rehabilitacji i edukacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnych 7 . organizowanie i wspieranie działań edukacyjnych , oświatowych i wychowania 8 . krajoznawstwo oraz organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży 9 . upowszechnianie kultury i sportu wśród dzieci i młodzieży 10 . propagowanie twórczości dzieci i młodzieży niepełnosprawnej 11 . przeciwdziałanie patologiom społecznym 12 . wspieranie i edukacja rodzin dotkniętych niepełnosprawnością lub patologią społeczną 13 . działania na rzecz integracji dzieci z różnych środowisk 14 . działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy pomiędzy społeczeństwami 15 . działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych 16 . promocja i organizacja wolontariatu 17 . promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy 18 . wspieranie osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność zgodną ze statutem Stowarzyszenia 19 . działalność wspomagająca technicznie , szkoleniowo , informacyjnie lub finansowo organizacje pozarządowe oraz osoby prawne i jednostki organizacyjne prowadzące działalność pożytku publicznego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000289256
  • e-mail: ujozef@wp.pl
  • Adres: UL. MICKIEWICZA 7, 47-420 KUŹNIA RACIBORSKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję