Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- inicjowanie i wspieranie działań na rzecz ochrony zdrowia osób chorych na fenyloketonurię, mukowiscydozę i inne choroby metaboliczne, - organizowanie wyjazdów wypoczynkowych dla dzieci z chorobami metabolicznymi, - pomoc chorym w pozyskiwaniu i zakupie leków, specjalistycznej żywności oraz wyposażenia medycznego, - pomoc finansowa chorym, w szczególności tym, którym stan zdrowia, świadomości lub majątku uniemożliwia względnie utrudnia dostęp do właściwych form leczenia, -upowszechnianie działań na rzecz leczenia osób chorych na fenyloketonurię, mukowiscydozę i inne choroby metaboliczne

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję