Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Autonomia działa, by każda dziewczynka i kobieta była bezpieczna i odważna, mogła decydować o sobie, mogła się rozwijać i razem z innymi wpływać na kształt świata.
Od 2007 roku nieprzerwanie wzmacniamy kobiety i dziewczynki, mężczyzn, chłopców i społeczności, w budowaniu społeczeństwa doceniającego równość, wolność, różnorodność i sprawiedliwość, kulturę pokoju i porozumienia. Społeczeństwa zdolnego do powstrzymywania przemocy i dyskryminacji.

Twój 1 % buduje autonomię i moc kobiet i dziewczynek.
Pobierz program tutaj: https://download.e-pity.pl/down/setup_e-pity2018-opp-0000286784.exe lub rozlicz się online klikając "uruchom" na banerze powyżej.

W Autonomii działamy dla:
- Ciebie – Oferujemy warsztaty, spotkania, książki i filmy, czytelnie, festiwale, kampanie;
- Dziewczyn, kobiet i ich sojuszników - bo moc kobiet zaczyna się od dziewczynek. Zapraszamy na Wendo, Dziewczyńskie Centra Mocy, obozy;
- Trenerek i trenerów, nauczycieli i nauczycielek- tworzymy Akademię Treningu WenDo, kurs antydyskryminacyjny, superwizje, filmy i scenariusze;
- Szkół i uczelni - wspieramy tworzenie bezpiecznych i wzmacniających miejsc nauki i rozwoju oraz wdrażanie Standardu Antydyskryminacyjnego dla Uczelni;
- Biznesu i instytucji publicznych - pomagamy dbać o równość i różnorodność w pracy, usługach i biznesie.

Nasze flagowe programy to:
- Dziewczyńskie Centra Mocy
- WenDo dla kobiet i dziewcząt
- Kampania 16 dni akcji przeciw przemocy
- Watchdocs. Prawa człowieka w filmie

Przekaż nam swój 1 % - buduj autonomię i moc kobiet i dziewczynek.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję