Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja realizuje następujące cele: 1 . Poprawa jakości życia publicznego w Polsce i za granicą; 2 . Integracja i aktywizacja obywatelska społeczności lokalnych w Polsce i za granicą; 3 . Integracja środowisk działających na rzecz dobra publicznego w Polsce i za granicą; 4 . Edukacja pozaszkolna w zakresie kultury, sztuki, nauki i integracji społecznej dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów; 5 . Podnoszenie poziomu i upowszechnianie wiedzy o kulturze lokalnej, narodowej i europejskiej; 6 . Upowszechnianie wiedzy o kulturze Gdańska, Pomorza i Polski w Europie i na świecie; 7 . Upowszechnianie wiedzy o kulturze europejskiej i światowej w Polsce, na Pomorzu i w Gdańsku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję