Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomoc rodzinom dzieci niepełnosprawnych a w szczególności dzieci z zespołem Downa w zakresie ochrony życia, doboru terapii, kontaktu ze specjalistami, rehabilitacji oraz szeroko pojętej pomocy społecznej. Niesienie pomocy dzieciom z zespołem Downa i niepełnosprawnym, ich rodzicom i opiekunom we wszystkich dziedzinach życia i na każdym etapie ich życia. Ochrona życia, zdrowia i godności dzieci niepełnosprawnych a w szczególności dzieci z zespołem Downa, ich rodziców i opiekunów oraz troska o duchowe, moralne i materialne środowisko ich życia. Utworzenie ośrodka rehabilitacyjnego, wczesne wspomaganie. Tworzenie grup integracyjnych w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Pozyskiwanie środków na badania naukowe, szkolenia dla lekarzy, terapeutów i rodziców. Integracja osób z zespołem Downa z resztą społeczeństwa. Wsparcie procesu edukacji, kreowanie nowych rozwiązań w zakresie kształcenia na każdym etapie edukacji, aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, pomoc w uzyskaniu zawodu i znalezieniu pracy. Pomoc w zapewnieniu godnej i pogodnej jesieni życia. Udzielanie wsparcia i konsultacji w sprawach dotyczących prawnej sfery życia osób niepełnosprawnych. Działalność na rzecz propagowania idei otwartego społeczeństwa w stosunku do osób niepełnosprawnych, dbałość o zapewnienie należnych im praw wynikających z Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej i ustawodawstwa zwykłego. Prowadzenie działalności informacyjnej i wydawniczej w zakresie problematyki osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję