Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Opieka przedszkolna: - stwarzanie warunków do rozwoju psychoruchowego dziecka. - inicjowanie różnych form pracy z rodzicami 2 . Upowszechnianie nauczania Papieża Jana Pawła II. 3 . Zakładanie i prowadzenie Świetlic Środowiskowych. 4 . Organizacja letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży zdrowej i niepełnosprawnej. 5 . Współpraca z innymi stowarzyszeniami 6 . Ochrona i promocja zdrowia; 7 . Upowszechnianie, kultury, sztuki, i tradycji, kultury fizycznej i sportu; 8 . Ochrona dóbr kultury 9 . Poznawanie przyrody i zagadnień ekologicznych, 10 . Poznawanie historii i tradycji własnego regionu. 11 .Działanie na rzecz wyrównywania szans edukacyjno-rehabilitacyjnych osób niepełnosprawnych, 12 . Pozyskiwanie funduszy na zakup pomocy dydaktyczno-naukowych i sprzętu, 13 . Uczestniczenie w życiu kulturalno- społecznym miasta. 14 . Promocje i organizacja wolontariatu. 15 . Wspomaganie rozwoju gospodarczego i społecznego, w tym rozwoju przedsiębiorczości, wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich w zakresie działalności rolniczej, pozarolniczej, edukacji, kultury i turystyki. 16 . Działalność szkoleniowa. 17 .Działalność związana z oprogramowaniem 18 . Opieka nad dziećmi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję