Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest udzielanie wszechstronnej pomocy osobom niepełnosprawnym poprzez podejmowanie działań na rzecz wyrównywania szans, tworzenie warunków dla ich adaptacji do środowiska poprzez: - Prowadzenie na zlecenie oraz ze środków własnych różnorodnych usług, m.in. w formie placówek i zespołów kompleksowej, wielospecjalistycznej pomocy w szczególności rehabilitacji, terapii, w tym socjoterapii, w formie świadczeń zdrowotnych; edukacji, rewalidacji i wychowania w formie np. działalności rehabilitacyjno - rekreacyjnej, kulturalnej i innej wynikającej z idei aktywnego życia. - Prowadzenie na zlecenie w szczególności organów rządowych i samorządowych oraz ze środków własnych, form nowatorskich i eksperymentalnych służących realizacji celów Stowarzyszenia. - Integrację ze środowiskiem lokalnym. - Prowadzenie działalności informacyjnej i popularyzatorskiej i innej mogącej wpływać na wzrost akceptacji i zrozumienia osób niepełnosprawnych oraz ich potrzeb. - Współpracę z organizacjami krajowymi, międzynarodowymi i zagranicznymi, Unią Europejską i krajami z nią stowarzyszonymi oraz społecznościami i instytucjami w innych krajach. - Pozyskiwanie funduszy na działalność Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję