Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym celem stowarzyszenia jest: - działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, - przeciwdziałanie wszelkim formom staosowania okrucieństwa wobec zwierząt, - prowadzenie działalności oświatowej, - wspieranie działań w zakresie przestrzegania praw zwierząt, - tworzenie wolontariatu, - prowadzenie działań edukacyjnych, - wspieranie inicjatyw społecznych w działaniach na rzecz dobra zwierząt, - prowadzenie działań zmierzających do regulacji populacji bezdomnych zwierząt, - tworzenie i prowadzenie schronisk i przytulisk oraz tymczasów i hoteli, - współpraca z Policją i Strażą Miejską, - organizowanie zbiórek żywności na rzecz zwierząt.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję