Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe 1 Celem MLKS "Józefo01c0ia" jest rozwijanie wśród mieszkańców, a szczególnie wśród młodzieży zamiłowania do uprawiania wychowania fizycznego i spor 1 u oraz podnoszenie poziomu sportowego drogą systematycznej pracy poprzez rozwijanie sportu, jak również życia sportowo kulturalnego. MKS "Józefo01c0ia" dąży do ogólnego wzrostu kultury i zdrowotności swoich członków oraz zwiększania aktywności osób niepełnosprawnych, propagowanie rozwoju kultury fizycznej poprzez aktywne uczestnictwo w realizacji programów środowiskowych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych, a także prowadzenia profilaktyki w zakresie uzależnień.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję