Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowymi celami Fundacji "Zdrowia i Kultury "Kochaj Życie" są m.in: 1 . Niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, osobom z poważnymi, trudno uleczalnymi schorzeniami. 2 . Udzielanie pomocy szpitalom i placówkom medycznym. 3 . Nawiązywanie kontaktów z krajowymi i zagranicznymi środowiskami związanymi z ochroną zdrowia oraz centrami kultury. 4 . Skupianie wokół Fundacji naukowców, artystów, dydaktyków, oraz działaczy społecznych, zarówno w kraju jak i zagranica. 5 . Wspieranie finansowe i koncepcyjne inicjatyw społecznych związanych z kultywowaniem tradycji, kultury i sztuki. 6 . Pomoc finansowa i koncepcyjna dla jednostek uzdolnionych artystycznie. 7 . Profilaktyka zdrowotna – integracja kulturalna poprzez sport i aktywny wypoczynek. 8 . Pomoc dla ludzi chorych. 9 . Działalność związana z ekologią i pomocą dla zwierząt. 10 . Działalność na rzecz ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. 11 . Wspieranie młodych, utalentowanych sportowców. 12 . Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu. 13 . Wspieranie lotnictwa i pielęgnowanie tradycji lotniczych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję