Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Główne cele Fundacji: - prowadzenie działalności oświatowej i edukacyjnej, zapewniającej wszechstronny rozwój intelektualny, psychiczny i społeczny dzieci, oraz przygotowanie ich do sprostania wyzwaniom współczesnego społeczeństwa jako odpowiedzialnych obywateli wychowywanych w duchu tolerancji, zrozumienia oraz poszanowania różnic kulturowych i światopoglądowych; - prowadzenie działalności edukacyjnej dorosłych; - dokumentacja i upamiętnianie wkładu mniejszości żydowskiej w rozwój Polski i jej kultury; - działanie na rzecz upamiętnienia i ochrony dziedzictwa kulturowego Żydów polskich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję