Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . WSZECHSTRONNA POMOC MIESZKAŃCOM DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ, A W SZCZEGÓLNOŚCI POMOC DOMOWI POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘ0c012ACH, JAKO PLACÓWCE OPIEKI CAŁODOBOWEJ, KTÓRA ZASPOKAJA POTRZEBY ŻYCIOWE JEGO MIESZKAŃCÓW ZGODNIE Z USTALONYMI STANDARDAMI USŁUG BYTOWYCH, OPIEKUŃCZYCH I WSPOMAGAJĄCYCH, 2 . WSPIERANIE ZADAŃ STATUTOWYCH DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘ0c012ACH ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM TERAPII ZAJĘCIOWEJ, REHABILITACJI LECZNICZEJ I SPOŁECZNEJ, DOSTĘPU DO KULTURY ORAZ POLEPSZENIA WARUNKÓW SOCJALNO-BYTOWYCH, 3 . DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ PROPAGOWANIA IDEI OTWARTEGO SPOŁECZEŃSTWA W STOSUNKU DO OSÓ0011 W PODESZŁYM WIEKU I NIEPEŁNOSPRAWNYCH POPRZEZ PROWADZENIE DOMU DZIENNEGO POBYTU, KLU0c068 INTEGRACJI SPOŁECZNEJ 4 . WSPIERANIE OSÓB STARSZYCH, PRZEWLEKLE SOMATYCZNIE CHORYCH I UDZIELANIE POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM, 5 . WZMACNIANIE POCZUCIA PRZYDATNOŚCI SPOŁECZNEJ, WYKORZYSTYWANIE DOŚWIADCZENIA ŻYCIOWEGO I UMIEJĘTNOŚCI STARSZYCH OSÓ0011 DLA DOBRA SPOŁECZNEGO, DZIAŁANIE Z ZAKRESU AKTYWNEJ INTEGRACJI POMOCY SPOŁECZNEJ, 6 . TWORZENIE WARUNKÓW DO WSPÓŁUCZESTNICZENIA LUDZI STARSZYCH I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ŻYCIU SPOŁECZNYM, 7 . ROZWIJANIE I PROPAGOWANIE INICJATYW, POSTAW I DZIAŁAŃ SPRZYJAJĄCYCH POSZANOWANIU OSÓ0011 W PODESZŁYM WIEKU ORAZ OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH, 8 . ROZWIJANIE KONTAKTÓW ZE ŚRODOWISKIEM LOKALNYM I TWORZENIE JAK NAJRÓŻNORODNIEJSZYCH FORM WSPÓŁPRACY, 9 . UŁATWIANIE DOSTĘPU DO WYSPECJALIZOWANEJ OPIEKI MEDYCZNEJ, 10 . TWORZENIE WARUNKÓW DO INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SPOŁECZNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ, 11 . ZAPEWNIENIE GODNEJ I POGODNEJ JESIENI ŻYCIA MIESZKAŃCOM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘ0c012ACH, JAK RÓWNIEŻ POMOCY W PRZEŻYWANIU TEJ JESIENI MIESZKAŃCOM WSI ZAMIESZKAŁYM W POBLIŻU DOMU.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję