Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, b) prowadzenie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, w tym poprzez promocję Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Powiatu Ostrowskiego i regionu, c) wspieranie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania, w tym prowadzenie nauki tańca, a w szczególności Grupy Akrobatyczno - Baletowej „GWIAZDA”; d) organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, e\) propagowanie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, f\) wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, g) działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję