Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Stowarzyszenia są: 1 )Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości kulturowej, 2 )Działania na rzecz upowszechniania kultury mniejszości narodowych i etnicznych oraz języka regionalnego, 3 )Propagowanie dziedzictwa kultury narodowej w kraju i za granicą. 4 )Wymiana doświadczeń na płaszczyźnie kultury w społeczeństwie, 5 \)Badania i poszukiwania w zakresie technik aktorskich, 6 )Zwiększenie aktywności młodzieży w tworzeniu i poznawaniu szeroko pojętej kultury, 7 )Szerzenie wartości humanistycznych wśród twórców i osób uczestniczących w przedsięwzięciach Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję