Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Niesienie pomocy ludziom będących w trudnej sytuacji materialnej, rodzinnej i życiowej - Niesienie pomocy młodzieży opuszczającej Domy Dziecka lub Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze, a w szczególności tym, którzy nie posiadają mieszkania lub pracy - Niesienie pomocy opuszczającym Zakłady Poprawcze lub schroniska dla nieletnich, a w szczególności tym, którzy nie mogą liczyć na pomoc rodziny lub bliskich - Niesienie pomocy młodocianym i dorosłym opuszczającym Zakłady Karne lub Areszty Śledcze, oraz rodzinom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, która może spowodować szybki powrót do działalności przestępczej - Niesienie pomocy osobom uzależnionym oraz ich rodzinom, szczególnie w okresie leczenia odwykowego jednego z członków takiej rodziny - Wykonywanie i nadzorowanie kar nieizolacyjnych oraz środków probacji - Niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom - Podejmowanie działań w zakresie sprawiedliwości naprawczej, mediacji i probacji - Promocja kultury, prezentacja twórczości niezależnej, prowadzenie internetowej Stacji radiowej - Organizowanie działalności edukacyjnej na różnych szczeblach kształcenia, na rzecz Podopiecznych stowarzyszenia, jego sympatyków i innych osób zainteresowanych Zdobywaniem pogłębianiem wiedzy - Świadczenie pomocy edukacyjnej w zakresie zdobywania wykształcenia ogólnego l-Lub zawodowego osobom potrzebującym, bezrobotnym, niedostosowanym Społeczne, osobom zagrożonym uzależnieniem

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję