Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Budowanie, tworzenie i prowadzenie DPS-ów. 2 . Świadczenie usług zdrowotnych, profilaktycznych i diagnostycznych dla mieszkańców i osób niezamieszkałych W DPS-ach. 3 . Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych dla osób niezamieszkujących w DPS. 4 . Propagowanie idei wolontariatu w społeczeństwie. 5 . Pomoc w zorganizowaniu i utrzymaniu gospodarstwa rolno- hodowlanego produkującego na rzecz DPS-u. 6 . Działanie na rzecz osób niepełnosprawnych. 7 . Współpraca z polskimi i zagranicznymi podmiotami prowadzącymi zbliżoną do Fundacji działalność.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję