Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Votum od 2007 r. posiada status organizacji pożytku publicznego. Głównymi celami Fundacji są: pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz osobom z nabytymi chorobami neurologicznymi. Dodatkowo niesiemy pomoc ludziom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji materialno-bytowej. Prowadzimy działania edukacyjne, mające na celu poprawę świadomości na temat zagrożenia życia na drogach. Prowadzimy wszechstronną działalność w zakresie rozwoju dzieci, ochrony zdrowia oraz ratowania życia dzieci, w tym wspierania i prowadzenia inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym. Jesteśmy również inicjatorem i głównym organizatorem Ogólnopolskiej Akcji Krew, która propaguje bezinteresowne działanie na rzecz drugiego człowieka. Naszą misją jest dołożenie wszelkich starań, aby nasi podopieczni po czasie bólu i cierpienia odzyskali uśmiech, który jest dla naszej fundacji najlepszą motywacją i najwspanialszą nagrodą!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję