Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są: 1 . Działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, tj. prowadzenie i wspieranie działalności informacyjnej, oświatowej, naukowej, społecznej i kulturalnej dla kształtowania postaw solidarności międzyludzkiej i porozumienia ludzi różnych kultur. 2 . Działanie na rzecz poszanowania praw i wspierania integracji migrantów i migrantek, uchodźców i uchodźczyń w Polsce. 3 . Przeciwdziałanie marginalizacji migrantów i uchodźców. 4 . Działania na rzecz obywateli Polski dotkniętych przez zjawisko migracji - zarówno przebywających na migracji, jak na terytorium Polski. 5 . Wsparcie dzieci, kobiet, mężczyzn i rodzin funkcjonujących w środowisku zróżnicowanym kulturowo.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję