Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Niesienie pomocy osobom ciężko chorym zwłaszcza na choroby nowotworowe, a także przewlekle chorym i starszym, ze względu na ich szczególnie trudną sytuację życiową lub materialną. Propagowanie w społeczeństwie wzorów opieki hospicyjnej, ochrona i promocja zdrowia, promocja i organizacja wolontariatu. Szkolenie zespołów sprawujących opiekę paliatywną. Współdziałanie z pokrewnymi organizacjami oraz organami administracji samorządowej i rządowej w celu pełniejszej realizacji powyższych zadań. Inne formy działalności celowe dla skutecznego funkcjonowania Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję