Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-Prowadzenie działalności społecznie użytecznej na rzecz tak ogółu społeczeństwa, jak i swoich członków ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji życiowej i materialnej oraz kształtowanie właściwych postaw członków Stowarzyszenia i innych osób fizycznych i prawnych, które podejmują takie działania ( doraźna pomoc uczniom słabszym w nauce, wspieranie psychiczne rodzin absolwentów nauczycieli i sympatyków lotniczych zakładów naukowych znajdujących się w trudnej sytuacji po śmierci osób bliskich, pomagamy naszym absolwentom, nauczycielom i sympatykom lotniczych zakładów naukowych rozwiązać trudne sytuacje życiowe, mobilizujemy ich do aktywnego i samodzielnego działania, udział w uroczystościach jublieuszowych absolwentów Lotniczych Zakładów Naukowych\)\) -działalność charytatywna ( Stowarzyszenie Absolwentów Nauczycieli i Sympatyków Lotniczych Zakładów Naukowych we Wrocławiu z dużym zaangażowaniem poświęca się działalności charytatywnej, odwiedza chorych, pomaga przy organizacji miejsc rehabilitacji , bierze udział w mniej przyjemnych okolicznościach takich jak pogrzeby, stowarzyszenie wspiera moralnie i duchowo , pomagamy ludziom, by skutecznie pomagali sobie nawzajem, tworzymy i doskonalimy systemy pomnażania dobra i pomocy charytatywnej oparty o ideę miłości wzajemnej, wolności i wiary w potencjał drugiego człowieka) - nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja oświata i wychowanie (spotkanie z młodzieżą Lotniczych Zakładów Naukowych w ramach lekcji wychowawczej przybliżające historię szkoły i ukierunkujące rozwój techniki, wystawy okolicznościowe indywidualnych osiągnięć absolwentów Lotniczych zakładów Naukowych w zakresie malarstwa, sztuki, architektury i techniki, opracowanie materiałów historycznych dotyczących rozwoju szkoły Lotniczych Zakładów Naukowych, periodyczne wydawanie biuletynów informacyjnych o działalności Stowarzyszenia, współorganizowanie osiedlowychi lotniczych pikników i spotkań z ciekawymi ludźmi, tworzenie Izby Historii i Sztuki Lotniczych Zakładów Naukowych \)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję