Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .TWORZENIE RÓWNYCH SZANS ZYCIOWYCH DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, A W SZCZEGÓLNOSCI DLA OSÓ0011 NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH POPRZEZ ICH REHABILITACJE ZAWODOWA I ADAPTACJE SPOŁECZNA 2 .DZIAŁALNOSC CHARYTATYWNA NA RZECZ OSÓ0011 NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH-DZIECI I OSÓ0011 DOROSŁYCH 3 .PROMOWANIE EDUKACJI,DZIAŁALNOSC OSWIATOWA PROWADZONA NA RZECZ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH UCZNIÓW I OSÓ0011 DOROSŁYCH 4 .UPOWSZECHNIANIE WIEDZY NA TEMAT EDUKACJ,REHABILITACJI ORAZ KOMPLEKSOWEJ POMOCY OSOBOM NIEWIDOMYM I SŁABOWIDZACYM,W TYM PROWADZENIE DZIAŁALNOSCI EDUKACYJNEJ,SZKOLENIOWEJ DLA BLISKICH I OSÓ0011 ZAWODOWO ZAJMUJACYCH SIE PRACA I WSPÓŁPRACA Z NIEWIDOMYMI I SŁABOWIDZACYMI 5 .PRZYGOTOWYWANIE I KSZTAŁCENIE KADR POMAGAJACYCH OSOBOM NIEWIDOMYM I SŁABOWIDZACYM W ZAKRESIE EDUKACJI,REHABILITACJI,INTEGRACJI SPOŁECZNEJ 6 .POMOC DZIECIOM I OSOBOM DOROSŁYM NIEWIDOMYM I SŁABOWIDZACYCH W NAUCE I ADAPTACJI DO SRODOWISKA SPRAWNYCH RÓWIESNIKÓW ORAZ PODEJMOWANIE DZIAŁAN NA RZECZ INTEGRACJI OBU TYCH SRODOWISK 7 .PROMOCJA ZATRUDNIENIA, AKTYWIZACJI ZAWODOWA OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH POZOSTAJACYCH BEZ PRACY LU0011 ZAGROZONYCH UTRATA PRACY 8 .PROMOWANIE,WSPIERANIE ROZWOJU I UPOWSZECHNIANIE KULTURY I SZTUKI WSRÓD OSÓ0011 NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH 9 .PROMOWANIE,WSPIERANIE ROZWOJU,UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ,REKREACJI,SPORTU,TURYSTYKI WSRÓD OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH 10 .OCHRONA PRAW,DZIAŁALNOSC NA RZECZ PRZESTRZEGANIA PRAW OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH 11 .KSZTAŁTOWANIE SWIADOMOSCI SPOŁECZNEJ,OPINII PUBLICZNEJ I POPULARYZOWANIE WIEDZY NA TEMAT SPECYFICZNYCH POTRZE0c355MOZLIWOSCI,SYTUACJI SPOŁECZNEJ OSÓ0011 NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH ORAZ ICH BLISKICH 12 .REPREZENTOWANIE INTERESÓW SRODOWISKA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH ORAZ ICH BLISKICH 13 .DZIAŁALNOSC EKSPERCKA,INICJOWANIE BADAN NAUKOWYCH W DZIEDZINIE OKULISTYKI,TERAPII WIDZENIA,EDUKACJI,REHABILITACJI,OCHRONY ZDROWIA OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH 14 .DZIAŁALNOSC NA RZECZ BLISKICH,OPIEKUNÓW OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ WOLONTARIUSZY

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję