Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM STOWARZYSZENIA JEST PROWADZENIE, WSPOMAGANIE I PROPAGOWANIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ.PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI O CHARAKTERZE SPORTOWO-REKREACYJNYM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ, W TYM OBOZÓW I ZAWODÓW. PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI I CHARAKTERZE ARTYSTYCZNYM. ORGANIZOWANIE TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH. ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH DLA OŚRODKA. WSPARCIE FINANSOWE WYCHOWANKÓW STOWARZYSZENIA. POMOC SPOŁECZNA W TYM POMOC RODZINOM I OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ ORAZ DZIAŁANIA NA RZECZ WYRÓWNYWANIA SZANS TYM RODZINOM I OSOBOM. PODEJMOWANIA DZIAŁAŃ MAJĄCYCH NA CELU PRZECIWDZIAŁANIE PATOLOGII I PRZEMOCY I RODZINIE.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000258348
  • e-mail: dana.sosw@wp.pl
  • Adres: UL. LIPOWA 12, 69-200 SULĘCIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję