Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

KULTYWOWANIE I KONTYNUOWANIE TRADYCJI KAWALERII I JAZDY POLSKIEJ, A W SZCZEGÓLNOŚCI 2 PUŁKU SZWOLEŻERÓW ROKITNIAŃSKICH I UTWORZENIE KONNEJ JAZDY JEDNOSTKI REPREZENTACYJNEJ W STAROGARDZIE GD. ORGANIZACJA, WSPÓŁDZIAŁANIE, REPREZENTACJA I UDZIAŁ Z OKAZJI ŚWIĄT NARODOWYCH, UROCZYSTOŚCIACH O CHARAKTERZE PATRIOTYCZNYM, KAWALERYJSKIM I WOJSKOWYM. WYTWARZANIE SILNYCH WIĘZI KOLEŻEŃSKICH ZARÓWNO POMIEDZY CZŁONKAMI STOWARZYSZENIA JAK I WETERANAMI JEDNOSTEK KAWALERYJSKICH I KAWALERII PANCERNEJ, KTÓRE WALCZYŁY O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W LATACH 1939-1945. UPOWSZECHNIANIE NA TERENIE STAROGARDU GD. I OKOLIC WIEDZY O 2 PUŁKU SZWOLEŻERÓW ROKITNIAŃSKICH. ORGANIZOWANIE RAJDÓW I IMPREZ MAJĄCYCH NA CELU UPAMIĘTNIANIE MIEJSC ORAZ TRADYCJI ZWIĄZANYCH Z WALKAMI KAWALERII POLSKIEJ, ORGANIZACJA TURYSTYKI KONNEJ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję