Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja celu Fundacji następuje poprzez wykonywanie zadań w zakresie: - upowszechniania w lokalnych mediach oraz w każdy inny sposób informacji o inicjatywach Fundacji związanych z aktywizacją ludności na obszarach wiejskich, - prowadzenia doradztwa w zakresie przygotowywania projektów inwestycyjnych i innych związanych z realizacją lokalnej strategii rozwoju, - opracowania i realizacji lokalnej strategii rozwoju, - wspierania i koordynowania działań na rzecz realizacji lokalnej strategii rozwoju oraz wszelkich innych planów, opracowanych i uchwalanych przez organy Fundacji, obejmujących problematykę rozwoju obszarów wiejskich, - przygotowywania opracowań, analiz, dokumentacji związanych ze szczegółowym planowaniem inwestycji oraz kreowaniem nowych produktów i usług, zgodnie z założeniami lokalnej strategii rozwoju, - udzielania wsparcia finansowego, rzeczowego, merytorycznego oraz organizacyjnego podmiotom prawa przyczyniającym się do realizacji celu Fundacji.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję