Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

UDZIELANIE POMOCY DZIECIOM I OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I ICH RODZINOM, PRZYCZYNIANIE SIĘ DO TWORZENIA WARUNKÓW ICH GODNEGO ŻYCIA ORAZ STWORZENIA OPIEKI I REHABILITACJI DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM I FIZYCZNYM, KTÓRZY PRZEZ CAŁE ŻYCIE BĘDĄ WYMAGAŁY SPECJALNYCH FORM OPIEKI . PODEJMOWANIE STARAŃ W CELU UZYSKANIA MOŻLIWIE PEŁNEGO ZRZESZANIA RODZICÓW, OPIEKUNÓW, PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH. POMOC RODZINOM I DZIECIOM STALE LEŻĄCYM POPRZEZ OKRESOWE ZASTĘPSTWO W OPIECE DOMOWEJ. POZYSKIWANIE ŚRODKÓW MATERIALNYCH NIEZBĘDNYCH DLA REALIZACJI ZADAŃ I CELÓW OPP. WSPÓŁPRACA Z OŚRODKAMI MASOWEGO PRZEKAZU I PLACÓWKAMI OPINIOTWÓRCZYMI.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję