Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest w szczególności: 1 . Aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych. 2 . Podejmowanie działań wpływających na jakość życia osób zamieszkujących obszary wiejskie, w szczególności tych zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym. 3 . Prowadzenie działalności w zakresie pomocy społecznej. 4 . Ochrona i promocja zdrowia. 5 . 0źukacja, terapia i rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych obarczonych niepełnosprawnością. 6 . Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w szczególności wśród osób niepełnosprawnych. 7 . Czuwanie nad przestrzeganiem praw osób niepełnosprawnych. 8 . Udzielanie wsparcia technicznego, szkoleniowego, informacyjnego lub finansowego osobom fizycznym i organizacjom pozarządowymi działającym na rzecz osób niepełnosprawnych. 9 . Kształtowanie postaw proekolegicznych, szczególnie wśród osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska i zasobów naturalnych. 10 . Korzystanie z zasobów kultury oraz podejmowanie działań związanych z ochroną dziedzictwa kulturowego. 11 . Statutowa działalność prowadzona przez Stowarzyszenie nie jest działalnością w rozumieniu ustawy Prawo działalności gospodarczej z dnia 19 listopada 1999 roku z zastrzeżeniem prowadzenia działalności odpłatnej pożytku publicznego zgodnie z postanowieniem ustawy. Cały dochód z działalności Stowarzyszenia przeznaczony jest na realizację celów statutowych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję