Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Plateaux jest jednym z najprężniej działających podmiotów promujących nowoczesną kulturę i sztukę audiowizualną w Polsce. Nasze działania koncentrują się na promocji muzyki elektronicznej, awangardowej, jazzowej i elektroakustycznej czy form audiowizualnych łączących oba elementy (audio i wideo) w nierozerwalną całość. Szereg zorganizowanych koncertów, festiwali, projektów specjalnych było szeroko komentowanych jako niezwykle istotne i świeże wydarzenia na kulturalnej mapie Polski. Nawiązujemy współpracę międzynarodową, zarówno poprzez kontakt z artystami zapraszanymi do Polski, jak też w ramach projektów realizowanych poza jej granicami. Wspieramy również projekty związane z nowatorską technologią zapisu sferycznego 360 VR.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję