Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność nieodpłatna: 1 . Zwiększanie aktywności społecznej obywateli i umożliwienie im podejmowania działań w charakterze wolontariuszy 2 . Zwiększenie wiedzy z zakresu wolontariatu, organizowanie i upowszechnianie nowoczesnych, nieodpłatnych i dobrowolnych metod działania na rzecz innych. 3 . Wspieranie organizacji pozarządowych, instytucji publicznych poprzez oferowanie im pomocy świadczonej przez Stowarzyszenie i wolontariuszy. 4 . Wspieranie osób i rodzin dotkniętych przemocą i uzależnieniami. 5 . Eliminowanie skutków wykluczenia społecznego, w szczególności środowiska bezrobotnych poprzez wdrażanie programów wolontarystycznych i aktywizujących. 6 . Rozwijanie działań na rzecz edukacji zdrowotnej, edukacji obywatelskiej młodzieży i dorosłych. 7 . Niesienie pomocy ludziom samotnym, chorym oraz ubogim rodzicom cierpiącym niedostatek, wspieranie ich żywnością pochodzącą ze zbiórki żywności oraz z programu "PEAD". 8 . Wspieranie i udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym, dla których kontakt z wolontariuszami jest jedną z nielicznych możliwości porozmawiania z drugim człowiekiem. 9 . Pomoc w nauce dzieciom dotkniętym patologiami społecznymi przez niefrasobliwość swoich rodziców oraz dzieciom z rodzin zastępczych, rodzin pełnych i niepełnych. 10 . Realizacja polityki prorodzinnej - prowadzenie Szkoły Rodzenia, organizowanie indywidualnych spotkań instruktażowych - kobietom ciężarnym, matkami karmiącymi oraz kobietom w okresie połogu. 11 . Poszerzenie działalności z dniem 20.11.2008 r. o objęcie opieką rehabilitacyjną dzieci i młodzież niepełnosprawną ruchowo i intelektualnie oraz niepełnosprawne osoby dorosłe. 12 . Poszerzenie działalności opiekuńczo - wychowawczej na współpracy z Sądem Rejonowym w Łowiczu Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich - nad dziećmi i młodzieżą sprawiającą problemy. Wychowanie poprzez umożliwienie im odpracowania kary nałożonej postanowieniem Sądu. 13 . Poszerzenie działalności opiekuńczo - wychowawczo - resocjalizacyjnej poprzez umożliwienie studentom odbywania praktyk zawodowych w Świetlicy Środowiskowej pn.: "Przystanek 0źukacja"

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję