Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1.Planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe szkoły oraz pomoc organizacyjną i materialną rodziców i sympatyków klubu, w zakresie szkolenia strzeleckiego z broni sportowej 5,6 MM bocznego zapłonu, pneumatycznej 4,5 MM broni centralnego zapłonu oraz broni śrutowej, 2.angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowe, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych. 3.uczestniczenie w imprezach sportowych organizowanych przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego , Podlaski Związek Strzelectwa Sportowego, Kuratorium Oświaty i Ligę Obrony Kraju na terenie całego kraju. 4. Organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej. 5. Organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych. 6. Organizowanie uczniom wszystkich klas z różnych typów szkół urozmaiconych form współzawodnictwa sportowego w zakresie masowych strzelań sportowo- rekreacyjnych oraz przygotowanie zaawansowanych zawodników do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. 7. Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych Klubu. 8. Organizowanie działalności sportowej dla grupy osób niepełnosprawnych za szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych i możliwości rehabilitacji porzez aktywny udział we współzawodnictwie sportowym. 9. organizowanie obozów sportowych i wypoczynkowych krajowych i zagranicznych, 10.upowszechnianie wiedzy i umiejętności na rzecz obronności państwa, 11.krzewienie idei obywatelskich i patriotycznych ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji strzeleckich, 12.stymulowanie rozwoju kolekcjonerstwa sportowej broni dawnej i współczesnej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję