Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest prowadzenie wśród zrzeszonych członków prawidłowej i wszechstronnej działalności w zakresie rozwoju kultury fizycznej i sportu, w szczególności rozwoju i popularyzacji lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. Klub prowadzi działalność wychowawczą wśród swoich członków w zakresie: - przeciwdziałania patologiom społecznym, a w szczególności alkoholizmowi, narkomanii i nikotynizmowi - poszanowania i pomocy osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym - poszanowania środowiska naturalnego między innymi segregacji odpadów, pozyskiwania surowców wtórnych itp.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję