Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- prowadzenie hostelu dla osób, dla których pobyt w rodzinnym środowisku jest niemożliwy lub stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia; - przeciwstawianie się i zwalczanie wszelkich ataków przemocy; - przyczynianie się do wzrostu bezpieczeństwa życia lokalnej społeczności; - poprawa warunków bytowych ludzi biednych; - niesienie pomocy ludziom znajdujących się w sytuacjach kryzysowych; - umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężania trudnych sytuacji życiowych z doznawana przemocą; - profilaktyka i edukacja w zakresie przezwyciężania trudnych sytuacji życiowych z doznawaną przemocą; - propagowanie praw człowieka; - przeprowadzanie wywiadów środowiskowych; - ochrona i pomoc poszkodowanym; - pobudzanie solidarności i współpracy społecznej; - promocja i organizowanie wolontariatu na rzecz pomocy społecznej ludziom biednym i samotnym; - zapewnienie opieki duchowej; - przeprowadzanie diagnozy sytuacji dzieci i udzielanie im wsparcia.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000249541
  • e-mail: haxas@wp.pl
  • Telefon: 655739000
  • Adres: UL. MARYSIN, 63-820 PIASKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję